Sumy IT School

Чим швидше нові технології проникають в наше життя, тим більшої уваги набуває питання захисту персональних даних. До речі, за оцінками експертів, в майбутньому ринок персонального страхування від кіберзагроз досягне багатомільярдного рівня.

Так що може зробити користувач для створення надійної системи захисту своєї персональної інформації? Вжити декілька важливих заходів:

🔖  Ніколи не використовуйте короткий і простий пароль для входу в свої облікові записи онлайн. Використовуйте в якості пароля складні комбінації букв, чисел та спеціальних знаків.

🔖  Обережно ставтесь до гіперпосилань посилань, надісланим на вашу електронну почту або в текстові повідомлення. 

🔖 Не передавайте важливу інформацію по електронній пошті. У будь-якому випадку, необхідно використовувати багатофакторну ідентифікацію (пароль і SMS на мобільний телефон).

🔖 Регулярно перевіряйте облікові записи на будь-яку незвичайну активність.

🔖 До передачі особистої або фінансової інформації перевірте політику конфіденційності веб-сайту.

🔖 Не встановлюйте мобільні додатки перш, ніж дізнаєтеся необхідні їм права доступу.

🔖 Захистіть свій онлайн-серфінг. Якщо ви використовуєте безкоштовний Wi-Fi в публічному місці, ваш трафік може перехопити зловмисник. У таких місцях краще захистити себе за допомогою сервісу VPN.

Ми сподіваємося, що поради виявилися корисними для вас. Не забувайте інформувати про це дітлахів, адже вони проводять достатньо багато часу в Інтернеті.