Sumy IT School

Сьогодні Youtube – це не лише відео з милими котиками чи популярними жартами, це хороший спосіб практики та вивчення англійської. 

Пропонуємо підбірку найцікавіших каналів для ваших дітей з назвами каналів на Youtube та коротким оглядом контенту.

💡 Travel Kids: Are we there yet

Канал рекомендуємо для діток, які цікавляться подорожами, новими країнами та цікавинками з різних куточків світу. Кожне відео – знайомство з новою країною, але очима дітей. Тут ви знайдете багато цікавих фактів з різних країн, про які говорять дитячою мовою. Подорожуйте не виходячи з дому 😉 

💡 Green Country: English School

Канал мережі шкіл англійської для школярів Грін Кантрі. Тут  ви знайдете підбірки освітніх чартів та пісень з домовичком Гріні та його друзями. На каналі у вільному доступі знаходяться відеоматеріали до серії підручників 24 Easy Steps. 

💡 Scratch Garden 

Ресурс з якісними піснями – і музика, і вимова на хорошому рівні. Всі відео зі смішною, веселою анімацією! Learn English with laugh! 😉

💡 Kids TV – Nursery Rhymes And Children’s Songs

Тут ви знайдете всі можливі види відео: rhymes,  songs, stories, short cartoons… Слід зазначити крутий підхід у створенні підбірок: за віком, за героями, за тематикою – на будь-який смак знайдеться не одне відео, а цілий  плейлист. 

💡Super Simple Songs

Назва каналу цілком відповідає його вмісту: тут ви знайдете сотні пісень з максимально простими текстами, яскравою анімацією та якісним звуком, що надає контенту ще більшої цінності. Це класний ресурс для вивчення англійської з дошкільнятами та дітьми молодшої школи.

Ось і все! Швидше переходьте в Youtube, аби затестити ресурси разом з дітьми.