Sumy IT School

Сучасний світ дуже стрімко розвивається, тенденції та тренди змінюються. Різноманіття професій дуже велике, але з часом деякі галузі вимирають, приходять на заміну нові популярні професії і батьки стикаються з нерозумінням до чого готувати дитину, яке направлення для її розвитку обрати.

Ми з впевненістю можемо сказати, що попри швидкі зміни та нові тренди є базові речі, які необхідні вашим дітям для опанування будь-якої спеціальності в майбутньому.

Які ж навички необхідні дітям у найближчому майбутньому?

  • Вивчення іноземних мов. 

Щоб розширити географію дитини на ринку праці та надати їй можливість обирати серед топових професій майбутнього – необхідні знання іноземних мов. Сьогодні віддалена робота набуває популярності, а в майбутньому може стати необхідною умовою, тому чим краще дитина володіє різними мовами – тим більше шанс влаштуватися на гарну роботу та жити у будь-якій точці світу і насолоджуватись своїм життям. 

  • Розвиток критичного та аналітичного мислення

Поява інтернету спричинила величезний інформаційний потік, а це значить, що дитина має навчитися самостійно аналізувати та перевіряти всю інформацію, яку вона отримує. Необхідно розвивати логіку, щоб фільтрувати інформаційний потік. У цьому допоможуть настільні ігри, такі шахи чи монополія. До речі, програмування – чудовий спосіб розвинути усі необхідні навички, які необхідні у майбутньому.

  • Робота в команді.

Командна робота – необхідна умова для злагодженої результативної діяльності та крутих проєктів у майбутньому. Дитина має розуміти, що кожен відповідає за окремий процес, а якісне виконання завдань кожним із команди – приносить бажаний результат. Для розвитку цих здібностей чудово підходять різного роду ігри, де дитина навчиться комунікувати, відстоювати свою позицію, приводити аргументи та розуміти позиціювання кожного гравця в команді. 

Програмування поєднує у собі всі необхідні навички, які знадобляться дітям у майбутньому. Вивчення мов програмування розвиває логіку, навчить дітей аналізувати інформацію та робити правильні висновки, контролювати емоції, запам’ятовувати багато інформації й, головне, спочатку думати, а потім робити. Курси програмування для дітей – це чудовий спосіб навчити дитину концентруватися та бути уважним.

Якщо ваша дитина активна, допитлива та цікавиться новинками – саме час віддати її на курси програмування в школу Sumy IT School. На курсах вона зможе знайти нових друзів, розвивати усі необхідні навички та познайомиться з цифровими інструментами, які їй знадобляться у майбутньому.