Sumy IT School

Як дорослі, так і діти часом остерігаються програмування, бо вважають що це занадто складно та незрозуміло. Але в сучасному світі програмування – важливий аспект розвитку кожного. Комп’ютерну грамотність можна порівняти з базовими навичками, такими як читання, письмо та рахування. Ці правила диктує ринок та стрімкий розвиток цифрових технологій.

Чому програмування так важливе?
Раніше комп’ютери використовували лише для роботи й вміння працювати з ними вважалось чимось особливим. Сьогодні ж цифрові технології та базові навички програмування, розуміння кодів – це реалії нашого життя. Будь-яка робота так чи інакше пов’язана з комп’ютерами. Програмування та алгоритмічне мислення розширюють можливості та стають обов’язковою вимогою для більшості працівників.

Навички програмування та вивчення англійської мови – є базовими для подальшого розвитку та професій майбутнього. Їх необхідно розвивати з дитинства, адже діти легко запам’ятовують і краще сприймають інформацію.

Також програмування розвиває й інші навички, які необхідні дитині в майбутньому. До них можна віднести командну роботу, вміння аналізувати дані, критично мислити та оперувати аргументами у спорах. Також програмування вчить домовлятися, розвиває логіку, вчить контролювати емоції. Усі ці софтскілз дуже важливі для професійного і соціального розвитку дитини.

На курсах програмування дитина буде створювати реальні проєкти й досягати певних вершин. Це дає стимул розвиватися та мотивує, а поступове вивчення інформації не втомлює та не набридає. Діти діляться досвідом, спілкуються і знаходять спільні рішення для тих чи інших задач.

Вивчення програмування з дитинства також гарантія того, що вже в підлітковому віці дитина зможе стати самостійною та заробляти власні кошти. 

Стрімкий розвиток цифрових технологій вимагає швидкої адаптації, але ми впевнені, що усі знання з програмування будуть корисними у майбутньому і лише допоможуть дитині пристосуватись до змін у майбутньому.

Якщо ваша дитина проявляє інтерес до комп’ютерних чи мобільних ігор та цікавиться технологіями – це може бути знаком, що програмування саме для неї. 

У школі Sumy IT School ви можете прийти на перше пробне заняття, де дитина порине у «всесвіт програмування» і зрозуміє чи цікаве їй це направлення. Для запису дзвоніть +38 (050) 914 91 30